22 listopada 2006

Wycieczka do Warszawy

Dnia 22.11.2006 r. o godzinie 6.30 zaspana grupa o świcie wyruszyła w kierunku Świerku. Większość słuchała muzyki i czytała prasę. Przejeżdżając przez miasteczka, miasta przewodnik dzielnie opowiadał nam ciekawostki na ich temat, choć trzeba przyznać, że niewielu z nas ciekawiły jego opowiadania. Około godziny 11 spotkaliśmy się w Świerku z P. Gabriel. Uczniowie klasy I i II gimnazjum słuchali wykładu a III klasa zwiedzała reaktor jądrowy "Maria". O Godzinie 13 wyjechaliśmy do warszawy. Zwiedzaliśmy starówkę, kiedy zauważyliśmy młodzieżowy boysband US5. Nie odbyło się bez wisków i robienia zdjęć. Potem długo nie przestawałyśmy o tym rozmawiać. Zwiedzaliśmy Plac zamkowy i Trakt Królewski. Około 15.30 grupa bawiła się w kręgielni przy ulicy Powsińskiej 31. 16-17.30-czas spędzony w kinie trójwymiarowym na seansie filmowym "Sezon na misia". Od 17.30 do 19.30 mieliśmy czas wolny dla siebie. Centrum handlowe to jest rozrywką, którą dziewczyny lubią najbardziej! Z żalem w sercu o godzinie 20 wyjechaliśmy do domu. W drodze powrotnej śpiewaliśmy, lecz było nam smutno, że czas spędzony w Warszawie minął w oka mgnieniu. No cóż, wszystko co dobre szybko się kończy... O godzinie 23 wróciliśmy do domu.

Małgorzata Sawicka