20 styczeń 2007

Choinka szkolna

W ostatnią sobotę przed feriami, czyli 20.01.2007r. wszyscy uczniowie przyszli do szkoły w świetnym humorze i w odświętnych strojach. O godz. 1200 odbyła się uroczysta akademia. Na samym początku publiczność wysłuchała kolęd w wykonaniu chóru młodzieżowego pod kierownictwem p. D. Martynowicza. Następnie Gosia Sawicka i Marcin Kazimiruk serdecznie wszystkich powitali, a później zapowiadali występujących. Na scenie zaprezentowali się kolejno uczniowie kl. I SP i II SP. Drugoklasiści pokazali nam, że nie tylko świetnie śpiewają, ale i również tańczą. Podczas akademii mogliśmy również obejrzeć scenki w językach obcych:

• Angielskim w wykonaniu uczniów kl. III SP
  • Rosyjskim kl. IV SP
       Część artystyczna zakończył występ zespołu "Fermata" z GOK-u. Wielki wysiłek w przygotowanie uroczystości włożyli nauczyciele:
  • P. D. Martynowicz
  • P. I. Żużel
  • P. E. Ciulkiewicz
  • P A. Zinkiewicz
  • P. J. Kubaj
  • P. M. Tomczuk
  • P. I. Trofimiuk
       Po części artystycznej odbyły się "sesje zdjęciowe" dla uczniów i nauczycieli. Kiedy starsi byli fotografowani kl. "0"- III SP odwiedził św. Mikołaj (Radek Kamiński) o godz. 1400 odbyła się dyskoteka dla maluchów. Ok. godz. 1500 do zabawy przyłączyli się uczniowie kl. IV-VI SP i I-III Gim. Dyskoteka zakończyła się o godzinie 21 00. Wreszcie nadszedł upragniony dwutygodniowy odpoczynek: FERIE!

Iwona Barszczewska