Wybory samorządu szkolnego

Dnia 14 września 2006 roku (czwartek) odbyły się wybory samorządu szkolnego. O godzinie 1030 w bibliotece zebrali się uczniowie gimnazjum oraz przedstawiciele klas IV-VI. Nad poprawnym przebiegiem wyborów czuwały: pani Anna Borszczewska - opiekun samorządu szkolnego oraz pani Maria Tomczuk.

W roku szkolnym 2006/2007 przewodniczącą samorządu szkolnego została Sawicka Małgorzata, zastępcą - Aleksiejuk Justyna, a skarbnikiem - Rusinowicz Sylwia. Do sekcji rozrywkowej wybrano: Żużel Wioletę, Kacejko Maję, Chodak Justynę, Kozikowską Milenę, Szyrenos Darka, Kamińskiego Radka, Chmielewskiego Igora, Kamińskiego Czarka. Do sekcji gospodarczej zostali wybrani: Marcin Kazimiruk, Romek Jackiewicz, Grzegorz Omelianowicz, Rita Pasiecznik oraz Justyna Jarymowicz. Kronikarzami zostały Iwona Barszczewska i Żaneta Nazarewicz.

Napisała E.Ż