1 marca 2007

Wizyta Biskupa Bielskiego Grzegorza

1 marca 2007 r. to szczególny dzień to szczególny dzień, gdyż naszą szkołę odwiedził Jego Ekscelencja Biskup Bielski, Grzegorz. Gośćmi honorowymi byli: ks. Aleksander Tokarewski - proboszcz parafii Orla, ks. Paweł Sterlingow - wizytator, ks. Jan Stepaniuk - proboszcz parafii w Szczytach i p. Piotr Sylwesiuk- wójt gminy Orla. Uroczystość rozpoczęła się krótką modlitwą. Dyrektor naszej szkoły, p. D.Horodecki serdecznie wszystkich przywitał i przedstawił szanownych gości. Następnie głoś zabrał Jego Ekscelencja Biskup Bielski Grzegorz. Wszyscy z zainteresowaniem słuchali pouczających opowieści o tym, że zawsze należy każdego wysłuchać. Później ks. A. Tokarewski serdecznie wszystkim podziękował za wspólnie spędzony czas. Następnie chór młodzieżowy pod kierunkiem p. Dymitra Martynowicza zaśpiewał kilka wspaniałych pieśni religijnych. Na zakończenie uroczystości p. D. Horodecki podziękował gościom za przybycie i zaprosił ich na spotkanie z radą pedagogiczną.

Ewa Żużel