W noc św. Andrzeja (30 listopada) wszystkie panny sobie wróżą, aby dowiedzieć się, co czeka je w przyszłości, w życiu, w miłości. Tylko w tą jedną noc w roku ma szansę się to spełnić. W naszej szkole 25.11.2005 r. odbyła się dyskoteka z okazji ,,Andrzejek". Klasy zostałyudekorowane dużą ilością świec. Były rozmaite wróżby, dziewczęta lały wosk. Na dyskotece można było jedynie za złotówkę zadedykować piosenkę wybranej osobie. Dyskoteka trwała od godz. 16.00 do 20.00. Wszystkim się podobało i wszyscy świetnie się bawili. W dniu 30.11.2005 r. samorząd szkolny wraz z opiekunem SKO zorganizował akcję sprzedaży ,,ciasteczek – niespodzianek". Można było za 0,50 groszy kupić ciasteczko z wróżbą. Były też ciasteczka z punktami z zachowania. Pyszne ciasteczka upiekła pani Beata Hordecka. Były takie smaczne, że dziesięć ostatnich zlicytowano. Pieniądze ze sprzedaży zostały przeznaczone na potrzeby samorządu szkolnego i SKO.