Urząd Gminy Orla

26 listopada 2010

Andrzejkowa dyskoteka w Dubiczach Cerkiewnych

Od wielu lat w naszej szkole odbywała się zabawa andrzejkowa. Jednak w tym roku nastąpiła pewna zmiana. Samorząd Uczniowski z Gimnazjum w Dubiczach Cerkiewnych zaprosił uczniów naszego gimnazjum na dyskotekę. Oczywiście przyjęliśmy zaproszenie i 26 listopada o godzinie 16.00 w dyskotekowych nastrojach pojechaliśmy autobusem do Dubicz Cerkiewnych. Pamiętaliśmy o skromnym poczęstunku – upiekliśmy na tę okoliczność ciasta. Od razu zaczęliśmy szaleć na parkiecie. W przerwach miedzy tańcami odbywały się konkursy z nagrodami. Zabawa minęła bardzo szybko. O godzinie 21.00 byliśmy już z powrotem w Orli. Wszyscy uczestnicy dyskoteki wrócili bardzo zadowoleni. Poznaliśmy wiele miłych osób, z którymi nadal utrzymujemy kontakty. Mamy nadzieję, że nasz Samorząd Uczniowski niedługo zorganizuje dyskotekę i w rewanżu zaprosi uczniów z Dubicz Cerkiewnych.

Joanna Sojko – ucz. kl. I gimn.