Urząd Gminy Orla

Dzień, na który czekamy z utęsknieniem przez cały rok…

W dniu 19 stycznia 2008r. w Zespole Szkół z dodatkowym nauczaniem jęz. białoruskiego im. Ziemi Orlańskiej odbyła się choinka noworoczna. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 1300. Zebrani uczniowie, nauczyciele, rodzice i goście mogli podziwiać występy młodych aktorów. Przed publicznością wystąpili uczniowie klas: I, II, III i IV oraz szkolny chór. Akademię prowadzili uczniowie klasy II gimnazjum - Marta Bałło i Bartek Horodecki.

Po uroczystości wszyscy udali się do klas na poczęstunek. W młodszych klasach zagościł św. Mikołaj (w tej roli Adam Łukaszuk), obdarowując dzieci podarkami.

Następnym punktem dnia była dyskoteka. Na początku parkiet zawojowali najmłodsi. Bawili się w rytmie smerfnych hitów oraz tańcząc do utworu „Kaczuchy”. Później na salę wkroczyła młodzież. O muzykę, jak zwykle, zadbał najlepszy DJ ostatnich lat, czyli... DJ BARTEK .

Wszystkim podobała się impreza – zarówno młodzieży jak i rodzicom, którzy również zagościli na parkiecie. Jak co roku szkolna choinka zostawiła w nas dużo emocji i entuzjazmu, który uczniowie z całą pewnością wykorzystają podczas zimowych ferii.

Kasia Bujniuk– uczennica kl. II gimn.