09/11/12

KONKURS CZYTELNICZY

9 listopada w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku odbył się etap międzyszkolny konkursu czytelniczego „Czy znasz twórczość Beaty Ostrowickiej?” (dla klas IV-VI) oraz „Czy znasz twórczość Małgorzaty Gutowskiej-Adamczyk?”(gimnazjum). W etapie wojewódzkim konkursu brały udział uczennice:

Karolina Kadłubowska

Karolina Sosna

Marlena Dmitruk

Magdalena Pasiecznik

Uczennica klasy VI - Karolina Kadłubowska została laureatką tego konkursu. Otrzymała dyplom oraz nagrody książkowe.

W konkursie brało udział ogółem 326 uczniów z 250 szkół (podstawowe, gimnazja, ponadgimnazjalne) z naszego województwa. Konkurs był objęty honorowym patronatem przez Podlaskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Podlaskiego i Prezydenta Miasta Białegostoku.

bibliotekarka
                                                                                                Anna Borszczewska