Urząd Gminy Orla

15 październik 2010

Dzień Edukacji Narodowej

Tradycją naszej szkoły są uroczyste obchody Dnia Edukacji Narodowej. Organizacją akademii zajmuje się zawsze samorząd szkolny.

W tym roku uroczysty apel poprowadziły uczennice klasy III gimnazjum: Karolina Tarana i Karolina Bowtruczuk. Na początku wysłuchaliśmy kilku piosenek w wykonaniu szkolnego zespołu „1/3”. Karolina Tarana zaśpiewała wzruszającą piosenkę o nauczycielach. Uczniowie klasy III zaprezentowali przedstawienie „Czy warto być nauczycielem”. Scenkę urozmaiciła piosenka w wykonaniu uczennic z klasy I gimnazjum „Trudno tak”. Na zakończenie uroczystości uczniowie wręczyli nauczycielom kwiaty i drobne upominki wykonane przez dzieci na zajęciach koła plastycznego „ Mały Artysta”.

Akademia odbyła się 15.10.2010 roku. Najsmutniejszym punktem programu było uroczyste pożegnanie pani Ireny Niewińskiej, która odeszła na zasłużoną emeryturę.