Dzień Kobiet

Tego dnia mężczyźni składają swoim Paniom życzenia. Wszystkie przedstawicielki płci pięknej, niezależnie od wieku, bardzo lubią swoje święto i uważają, że powinno ono trwać cały rok…
            W naszej szkole w przeddzień tego święta, 7 marca odbyła się uroczysta akademia. Na scenie wystąpiło kilka grup artystycznych. Zaprezentowali oni humorystyczny „program telewizji cyfrowej
TVK KABARET”, prowadzony przez uczennicę klasy II gimnazjum – Martę Kulik.
            Widzowie mogli obejrzeć następujące punkty programu: „Randka z Ciemnym” (wystąpili uczniowie klasy II gimnazjum pod czujnym okiem pani Joli Kubaj), Koncert Życzeń i Zażaleń. (piosenki wykonywali chłopcy również z klasy II gimnazjum),  3825 odcinek serialu „Wojna domowa” (uczniów klasy II gimnazjum przygotowała pani Ala Zinkiewicz). Na zakończenie uroczystości wystąpiła starsza grupa wiekowa zespołu 1/3. Pięknie zaśpiewały dziewczęta z klasy III gimn. – Paulina Nazarewicz i Wioleta Bańkowska.
            Wszystkie kobiety z naszej szkoły, te, które w niej pracują i te, które się w niej uczą, otrzymały serdeczne życzenia z okazji ich święta. Drobne upominki, wykonane przez Szkolne Koło Plastyczne powędrowały do rąk pań pracujących w szkole oraz tych, które kiedyś w niej pracowały, a obecnie są na emeryturze, ale zaszczyciły nas swoją obecnością.

Kasia Bujniuk