Dzień otwarty w naszej szkole

Dnia 17.12.2007 zorganizowano po raz pierwszy Dzień Otwarty Szkoły.

W tym dniu wszyscy zainteresowani mogli zapoznać się z dorobkiem kół zainteresowań działających w szkole w ramach realizacji projektu „Dzieci to nasza przyszłość”.
     W pierwszej części uroczystości uczniowie gimnazjum pokazali prezentację multimedialną „Toponimy wsi Wólka”, przygotowaną przez uczestników koła regionalnego. Następnie uczestnicy koła teatralnego „Bajka” przedstawili spektakl słowno-muzyczny „Pokaz mody męskiej”. Koło dziennikarskie w prezentacji multimedialnej odsłoniło kulisy swojej pracy dziennikarskiej przy redagowaniu gazetki „Szkolne Echo” oraz przedstawiło sprawozdanie z Halowego Turnieju Piłki Nożnej.
        Drugą część pokazów rozpoczął występ 59 Gromady Zuchowej „ Polne Kwiaty”. Zuchy wystąpili w  inscenizacji o tematyce ekologicznej „W lesie”. Następnie uczniowie klasy piątej przenieśli zebranych w świat języka angielskiego. Duży aplauz wywołał, jak zawsze, występ Zespołu 1/3 i pokaz tańca nowoczesnego w wykonaniu uczniów klasy II i III szkoły podstawowej.
       W ramach obchodów Dnia Otwartego na korytarzu zorganizowano wystawę prac uczniów koła plastycznego „Mały Artysta” oraz przygotowaną przez uczniów koła regionalnego wystawę zdjęć  „Gdy nasi rodzice chodzili do szkoły”. Można też było obejrzeć wszystkie numery gazetki „Szkolne Echo”.