16/10/12

DZIEŃ NAUCZYCIELA

Dnia 16 października 2012 roku w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyło Grono Pedagogiczne, emerytowani nauczyciele oraz uczniowie szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas również Wójt Gminy Orla - Pan Piotr Selwesiuk, sekretarz Gminy - Pani Irena Odzijewicz i przewodniczący Rady Gminy - Aleksander Klin. Niektórzy nauczyciele zostali uhonorowani nagrodami za osiągnięcia i trud w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Następnie odbyła się część artystyczna. Na początku uczniowie z młodszych klas recytowali wiersze. Potem zespół "1/3" i "Bez-Endu" zaśpiewały kilka piosenek. Na zakończenie uczniowie klasy III gimnazjum odegrali humorystyczną scenkę dotyczącą spotkania kolegów z klasy po piętnastu latach.  W dowód wdzięczności uczniowie wręczyli nauczycielom kwiaty i upominki wykonane na zajęciach koła plastycznego.

Marlena Dmitruk