22-24/04/2015

EGZAMIN GIMNAZJALNY

21 kwietnia 2015 roku uczniowie trzecich klas gimnazjum rozpoczęli egzamin gimnazjalny. Został on podzielony na trzy części: humanistyczną, matematyczno-przyrodniczą i z języka obcego nowożytnego. W części humanistycznej uczniowie sprawdzali swoją wiedzę z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie. Początek egzaminu zaplanowano na godzinę 9:00. Dwie godziny później, czyli o 11:00, rozpoczął się egzamin gimnazjalny z zakresu języka polskiego.  22 kwietnia, gimnazjaliści napisali egzamin z zakresu przedmiotów przyrodniczych i z zakresu matematyki. 23 kwietnia  napisali egzamin gimnazjalny z języka obcego nowożytnego. O 9:00 rozpoczął się test na poziomie podstawowych, a dwie godziny później na poziomie rozszerzonym.