Nasi "filmowcy" na XV Jubileuszowym Zlocie Laureatów PTTK we Włocławku

W dniu 30 maja 2008 r. Katarzyna Bujnik, Bartosz Horodecki, Adam Odziejewicz i Radosław Sacharczuk pod opieką pana Jerzego Nazarewicza wyjechali na XV Jubileuszowy Zlot Laureatów PTTK do Włocławka. Zakwaterowanie miało miejsce w Bursie szkolnej przy ul. Mechaników 1. W ramach zlotu były organizowane wycieczki krajoznawcze do Włocławka, Nieszawy i Ciechocinka. Było mnóstwo wrażeń na wycieczkach turystycznych. W dniu 31 maja 2008 r. o godzinie 1700 odbyło się podsumowanie konkursu we Włocławskim Centrum Kultury. Film „I została tylko Synagoga...” zajął I miejsce. W kategorii prac multimedialnych w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę”. Laureatom przypadły nagrody książkowe. Powrót ze Zlotu miał miejsce 1 czerwca 2008 r. około godziny 800. Na miejsce uczestnicy dotarli około godziny 1400.