4 grudnia 2008

Konkurs "Muzyczny Talent"

Dn. 16 stycznia 2009 odbył się w naszej szkole konkurs "Muzyczny Talent". Podczas przesłuchań uczniowie zaprezentowali swoje zdolności wokalne, taneczne i aktorskie. Do rywalizacji zgłosiło się 9 grup (zespoły, duety i soliści). Usłyszeliśmy m. in. piosenki: "Na drugi brzeg" (kl. IV), "Choć pomaluj mój świat" (kl. V), "Chłopcy radarowcy" (kl. VI). Duet z klasy V w składzie A. Burak i K. Mieczkowska zaśpiewali piosenkę "Biała róża", a siostry M. i D. Malisz - przebój "Milion ałych roz"

Do konkursu przystąpiły też II i III klasa gimnazjum. W ich wykonaniu usłyszeliśmy piosenki "Gdzie ci mężczyźni", "Wydłubany miś". "Moja panienka", "Szklana pogoda" (solo W Kostrzanowska).

Uczestnicy konkursu wykazali się inwencją twórczą i oryginalnymi pomysłami. Dołożyli wiele starań w przygotowaniach programu. Wszystkie występy bardzo podobały się publiczności licznie zgromadzonej w sali, o czym świadczyły gromkie brawa i okrzyki.

Po krótkiej przerwie jury w składzie P. Ala Zinkiewicz, P. Jolanta Kubaj i P. Anna Fita ogłosiło oficjalne wyniki konkursu:

WYNIKI KONKURSU "MUZYCZNY TALENT"

Nagrodzeni:

• kl. IV - "Na drugi brzeg"

• siostry Malisz "Milion ałych roz"

Wyróżnieni:

•  kl. V "Chodź, pomaluj mój świat"

Nagrodzeni:

•  kl. III "Moja panienka"

•  kl. III "Wydłubany miś"

Wyróżnieni za aktorstwo:

• Ewelina Lemiesz, Katarzyna Breńko