Konkurs kolędniczy

W tradycję naszej szkoły już na dobre wpisał się konkurs kolędniczy. Dnia 15 stycznia 2008 r. po raz jedenasty uczniowie zaprezentowali własne wykonanie najpiękniejszych kolęd. Po wspólnym odśpiewaniu kilku kolęd rozpoczęły się zmagania konkursowe. Przebiegały one w dwóch kategoriach: grupy kolędnicze i grupy rodzinne.

W komisji oceniającej występy kolędników zasiedli: dyrektor szkoły – pan D. Horodecki, dyrektor GOK-u – pani A. Niesteruk, nauczycielka jęz. białoruskiego – pani I. Niewińska oraz nauczyciel religii prawosławnej  i organizator – pan D. Martynowicz.

Nagrody otrzymali:

GRUPY KOLĘDNICZE

Pierwsze miejsce
Dobosz Ewelina, Sacharczuk Paulina, Karunas Wiktoria, Roszczenko Gabriela,  kl. V szk. podst.
Kubajewska Mariola, Bańkowska Ewa, Szajkowska Aleksandra, Suchar Edyta, Sawczuk Emilia, kl. I gimn.

Drugie miejsce
Jołczuk Milena, Bołtruczuk Karolina, Rachwał Magdalena, Ogrodnik Elwira, Sawicki Dariusz, Rzepniewski Arkadiusz – kl. VI szk. podst.

Trzecie miejsce
Sojko Joanna, Sosna Karolina, Kubaj Karolina, Dmitruk Marlena, Szajkowska Magda, Szyrenos Patrycja – kl. IV szk. podst.
Aleksiejuk Marcin, Leoniak Michał, Bujniuk Andrzej, Korzun Michał, Grygoruk Mariusz, Dmitruk Justyna, Radziwoniuk Sandra, Ignatiuk Sylwia– kl. V szk. podst.

Wyróżnienia
Odzijewicz Aleksander, Rogoza Waldemar, Kuptel Katarzyna, Szwed Elwira, Bogacewicz Marlena - kl. III szk. podst.
Brzozowski Kacper, Rzepniewski Tomasz, Otłowska Aneta, Troc Aldona, Lipińska Iwona – kl. II szk. podst.
Kubaj Karolina, Sosna Karolina, Dmitruk Marlena - kl. IV szk. podst.
Taranta Karolina, Barszczewska Małgorzata, Bieroza Justyna – kl. VI szk. podst.
Rusinowicz Łukasz, Roszczenko Piotr, Korzun Paweł, Iwańczuk Paweł, Iwańczuk Andrzej, Majstrowicz Mariusz, Odzijewicz Adam, Gierasimiuk Dariusz - kl. II gimn.

GRUPY RODZINNE

Pierwsze miejsce