09/04/13

Konkurs czytelniczy „Mikołajek – kto to taki? – Mikołajkowy ekspert”

Konkurs odbył się 9 kwietnia na 4 lekcji. Miłośnicy książek o przygodach tytułowego Mikołajka i jego kolegów pisali test ze znajomości treści książek: „Mikołajek”, „Rekreacje Mikołajka”, „Mikołajek ma kłopoty”, „Wakacje Mikołajka”, „Mikołajek i inne chłopaki”. Zadaniem uczniów było m.in. rozwiązanie krzyżówki, opisanie historyjki przedstawionej na ilustracji, nazwanie bohatera na podstawie krótkiej charakterystyki.

W konkursie brało udział 11 uczniów z klas IV-VI i gimnazjum. Pierwsze miejsce, tytuł „Mikołajkowego eksperta” oraz nagrody książkowe otrzymały:

Kaliszuk Magda (kl. II gimnazjum)

Mironczuk Natalia (kl. VI)

Nagrody otrzymali również pozostali uczestnicy konkursu: Drobnikowska Estera, Zyrczuk-Żar Monika, Pietrowska Sandra, Rogoza Aleksandra, Sosna Anna, Denisiuk Dominika, Lemiesz Marta, Kalina Marlena, Rybak Patrycja.

Natalia Mironczuk, kl. VI