GÓRA STRONY
OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE I ARTYSTYCZNE
ZAWODY
WĘDKARSKIE
ZAWODY
SPORTOWE
OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE
I ARTYSTYCZNE
Konkurs
"Na wspólnej ziemi"
zorganizowany przez Fundację Shalom pod patronatem Ministerstwa Edukacji
Narodowej - finał
I miejsce w Polsce
Magda Szajkowska
Sonia Warchoł
Joanna Sojko
Gabriela Daria Roszczenko
Ewelina Daria Dobosz
Katarzyna Kuptel
Konkurs "Ratujemy i Uczymy Ratować"
zorganizowany przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
- finał
Drużyna z naszej szkoły zajęła I miejsce w POLSCE
Maja Oksentowicz
Dominika Denisiuk
Michał Kunicki
Jakub Stempa
Natalia Stepaniuk – rezerwa
Dawid Lubiński – rezerwa
Pani Elżbieta Ciulkiewicz wychowawczyni klasy
Konkurs Piosenki Białoruskiej - etap centralny
wyróżnienie
Katarzyna Kuptel
wyróżnienie
Zespół wokalny "Bez Endu"
VII Konkurs Piosenki Ukraińskiej w Bielsku Podlaskim
„Z Pidlaskoj Krynici”
III miejsce
Zespół wokalny 1/3
Konkurs Piosenki Białoruskiej
- eliminacje
rejonowe
wyróżnienie
Zespół wokalny 1/3
III miejsce - w kategorii klas I-III
Robert Kuptel
II miejsce
Katarzyna Kuptel
III miejsce
Zespół wokalny "Bez Endu"
Konkurs "Poznaj Białoruś"
III miejsce
Wiktoria Karunas
XIX Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy
"POZNAJEMY OJCOWIZNĘ" - kategoria multimedia
etap centralny
I miejsce:
Gabriela Daria Roszczenko, Joanna Sojko. Ewelina Daria Dobosz
za film „Hobby w kalejdoskopie pór roku”.
II miejsce:
Mateusz Nazarewicz, Marcin Aleksiejuk, Michał Leoniuk
za film „I w Orli było Kino”.
ANIM@KCJA” II Ogólnopolski konkurs na najlepszą
animację, grafikę komputerową i film dokumentalny
II miejsce w kategorii film dokumentalny:
Mateusz Nazarewicz, Marcin Aleksiejuk, Michał Leoniuk
za film „I w Orli było Kino”.
|
37 konkurs form teatralnych w języku białoruskim
uczniowie klasy IV i V - w większości uczestnicy
koła teatralnego
"Bajka" zajęli II miejsce
XVI TURNIEJ CZYTANIA TEKSTÓW
CERKIEWNOSŁOWIAŃSKICH - etap centralny
II miejsce
Julia Pach - uczennica klasy III szkoły podstawowej
MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY
"Rosyjsko-angielska pocztówka"
Natalia Mironczuk - wyróżnienie
|
|
Konkurs LGD Puszcza
Białowieska
„Moja nominacja do zabytku regionu”
w ramach projektu „ Młodzież w akcji”
Joanna Sojko III miejsce
w kategorii „Moja nominacja do zabytku regionu”
|
|
KONKURS
"RODNAJE SŁOWA" - ETAP CENTRALNY
w kategorii przedszkole Wiktoria Peplińska - III miejsce
w kategorii klas I - III Dominika Denisiuk -
wyróżnienie
w kategorii klas IV - VI Monika Zyrczuk-Żar - wyróżnienie
w kategorii klas I - III gimnazjum Ewelina Dobosz
- II miejsce
|
|
Konkurs "Ratujemy i Uczymy
Ratować"
zorganizowany przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy -
półfinały
Drużyna z naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce w
województwie.
Maja Oksentowicz
Dominika Denisiuk
Michał Kunicki
Jakub Stempa
Pani Elżbieta Ciulkiewicz wychowawczyni
klasy
|
|
Konkurs ,,Wszystko co wiem
o Żubrze"
Laureatka z naszej szkoły Gabriela Daria Roszczenko.
|
|
XVI
TURNIEJ CZYTANIA TEKSTÓW
CERKIEWNOSŁOWIAŃSKICH
Gimnazjalistki
Maria Szyrenos i Wiktoria Karunas oraz Julia
Pach ze szkoły podstawowej dostały się na
szczebel centralny.
|
|
KONKURS
"RODNAJE SŁOWA" - ETAP REJONOWY
Do etapu centralnego zakwalifikowały się następujące
osoby:
Wiktoria Peplińska, Daria Niesteruk
Dominika Denisiuk,
Aleksandra Rogoza, Julia Pach
Monika Zyrczuk - Żar, Daria Kulik
Ewelina Dobosz, Natalia Karpiuk
|
|
Konkurs
przedmiotowy z języka białoruskiego -
etap wojewódzki
Uczennice naszej szkoły, Ewelina Dobosz (kl. III G) oraz Julita Kulik (kl.
III G) zostały laureatkami konkursu przedmiotowego z języka białoruskiego
na etapie wojewódzkim.
|
XIX
Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Krajoznawczy
"POZNAJEMY OJCOWIZNĘ" - etap
wojewódzki
I miejsce:
Gabriela Daria
Roszczenko, Ewelina Daria Dobosz, Joanna Sojko
za film „Hobby w kalejdoskopie pór roku”.
II miejsce:
Mateusz Nazarewicz, Marcin Aleksiejuk, Michał Leoniuk
za film „I w Orli było Kino”.
Konkurs przedmiotowy z języka białoruskiego -
etap rejonowy
Do
etapu rejonowego z konkursu przedmiotowego z języka białoruskiego
dostały się:
-Lemiesz Sara - VI SP
-Dobosz Ewelina - III G
-Kulik Julita - III G
|
Konkurs Piosenki
Patriotycznej
Trzy
uczennice gimnazjum w Orli wzięły udział w V
edycji Konkursu Pieśni Patriotycznej.
-Solistka Katarzyna Kuptel (I G) - wyróżnienie
-Duet: Magda Szajkowska (II G) i Joanna Sojko (II G) - III miejsce
Trójgłos poetycki
Udział na etapie centralnym:
- Daria Niesteruk - "0"
- Wiktoria Peplińska - "0" - III miejsce
- Izabela Mieczkowska II SP
- Piotr Mironczuk - II SP
- Sandra Bowtruczuk - III SP
- Aleksandra Rogoza - III SP - wyróżnienie
- Agnieszka Rybak - III SP
- Katarzyna Rogoza - VI SP
- Natalia Mironczuk - V SP
-Sandra Pietrowska - IV SP
-Marlena Dmitruk - II G
-Joanna Sojko - II G
-Ewelina Dobosz - III G
GÓRA STRONY
ZAWODY
WĘDKARSKIE
IV Olimpiada Młodzieży Wędkarskiej Okręgu PZW Białystok
drużyna w składzie:
Grzegorz Kalina, Kamil Kowalski, Andrzej Bańkowski zajęła IV miejsce
indywidualnie:
do lat 12 - Grzegorz Kalina IV miejsce
do lat 14 - Kamil Kowalski XII miejsce
do lat 16 - Andrzej Bańkowski II miejsce
Andrzej Bańkowski w konkurencji spławikowej zdobył I miejsce
Zawody GRAND PRIX w wędkarstwie rzutowym
Andrzej Bańkowski w kategorii juniorów zdobył III miejsce
Zawody
wędkarskie o ,,III Puchar Orlątka"
Uczniowie
naszej szkoły zdobyli następujące miejsca:
W
kategorii do lat 14-tu:
-Marlena
Kalina (kl. IV SP) - I miejsce
-Grzegorz
Kalina (kl. V SP) - I miejsce
-Kamil
Kowalski (kl. VI SP) - II miejsce
W
kategorii do lat 16-tu:
-Andrzej
Bańkowski (kl. III G) - III miejsce
|
Puchar Prezesa PZW Okręgu Białystok
Andrzej
Bańkowski - III miejsce
|
GÓRA STRONY
|
|
ZAWODY SPORTOWE
PIŁKA
RĘCZNA MISTRZOSTWA POWIATU W BIELSKU PODLASKIM
Najlepszy bramkarz zawodów
Bujniuk
Andrzej
PIŁKA
RĘCZNA MISTRZOSTWA POWIATU W BIELSKU PODLASKIM
Najlepsza zawodniczka zawodów
Aleksandra
Burak
28/11/2011
FUTSAL
CHŁOPCÓW
W dniu 28.11.2011r. odbył się futsal
chłopców w Bielsku Podlaskim w szkole numer 3. Nasi chłopcy zajęli V
miejsce na 9 drużyn.
|
|
|
30/11/2011
PIŁKA
RĘCZNA DZIEWCZĄT - MISTRZOSTWA GRUPY W SIEMIATYCZACH
Skład drużyny:
-Roszczenko Gabriela - III G
-Pietrowska Roksana - III G
-Szajkowska Magda - II G
-Radziwoniuk Sandra - III G
-Sacharczuk Paulina - III G
-Kuptel Katarzyna - I G
-Szyrenos Patrycja - II G
-Burak Aleksandra - II G
-Sosna Karolina - II G
-Pasiecznik Magdalena - II G
Dziewczyny
zajęły III miejsce. O ich przegranej zadecydowała jedna niestrzelona
bramka w pierwszym meczu.
|
21/11/2011
PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT
- MISTRZOSTWA POWIATU
W BIELSKU PODLASKIM
Skład drużyny:
-Kuptel Katarzyna - I G
-Burak Aleksandra - II G
-Dmitruk Marlena - II G
-Sosna Karolina - II G
-Szajkowska Magda - II G
-Szyrenos Patrycja - II G
-Pasiecznik Magdalena - II G
-Sacharczuk Paulina - III G
-Pietrowska Roksana - III G
-Radziwoniuk Sandra - III G
-Roszczenko Gabriela - III G
Dostały się na mistrzostwa grupy, które odbędą
się w Siemiatyczach w dniu 30.11.2011r.
|
02-03/11/2011
SZACHY
- ETAP POWIATOWY
W dniu
02.11.2011r. nasi uczniowie ze szkoły podstawowej (na dolnym zdjęciu
od
lewej) - Kacper Bogdanowicz, Jakub Lemiesz, Rafał Łupiński oraz Mateusz
Ruczaj - brali udział w
powiatowych zawodach szachowych. Zajęli I miejsce i tym samym dostali się
na półfinał wojewódzki.
27/10/2011
BIEGI PRZEŁAJOWE
GIMNAZJUM - SZTAFETA
W
dniu 27.10.2011r. odbyły się sztafetowe biegi
przełajowe szkoły podstawowej i
gimnazjum.
Gimnazjum:
-Barszczewski Daniel - I G
-Burak Kamil - I G
-Domański Michał - II G
-Kulik Dawid - II G
-Bańkowski Andrzej - III G
-Bujniuk Andrzej - III G
-Grygoruk Mariusz - III G
-Grygoruk Patryk - III G
-Nazarewicz Mateusz - III G
-Aleksiejuk Marcin - III G
Gimnazjum biegła na dystansie 1500 m.
Reprezentanci z gimnazjum zajęli IV
miejsce
i przeszli dalej. Na wiosnę jadą na
mistrzostwa grupy.
04/10/2011
MISTRZOSTWA POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH (SZKOŁA
PODSTAWOWA)
Łącznie
w zawodach wzięło udział 305 uczniów z 14 szkół. Naszą szkołę
reprezentowali:
Klasa
IV
|
Klasa
V
|
Klasa
VI
|
Burak Natalia (30)
|
Ignatiuk
Kamila(9)
|
Grygoruk Daniel (30)
|
Kulik Daria (51)
|
Diedula Julita (14)
|
Bobik Łukasz (51)
|
Pawluczuk Patrycja
(52)
|
Kadłubowska Karolina
(15)
|
|
Leoniuk Wiktoria (53)
|
Czerniawska Karolina
(28)
|
|
Tchórzewski
Jakub(2)
|
Lemiesz Jakub (26)
|
|
Kaliszuk
Emil (3)
|
Karpiuk Mateusz (35)
|
|
Grygoruk Jakub (21)
|
Zdanowicz Rafał (37)
|
|
Kozak Adrian (37)
|
Stepaniuk Mateusz (51)
|
|
Niczyporuk Mateusz
(38)
|
Rybak Jakub (50)
|
|
|
Kaliszuk Kamil (30)
|
|
|
Pietruczuk Patryk (51)
|
|
Zdjęcia pobrano ze strony:
http://bielskpodlaskipszs.pl/witryna/komunikaty.html
27/10/11
MISTRZOSTWA POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
(GIMNAZJUM)
Do mistrzostw grupy zakwalifikowało się 10
osób (wyróżnione na zdjęciach):
Klasa I gimnazjum:
-Kuptel Katarzyna - I miejsce
-Szwed Elwira - VII miejsce
-Barszczewski Daniel - VIII miejsce
-Burak Kamil - X miejsce
Klasa II gimnazjum:
-Szajkowska Magda - VII miejsce
-Sosna Karolina - VIII miejsce
Klasa III gimnazjum:
-Bańkowski Andrzej - V miejsce
-Bujniuk Andrzej - II miejsce
-Grygoruk Mariusz - IV miejsce
-Nazarewicz Mateusz - VII miejsce
Dziewczyny drużynowo zajęły VI miejsce, a chłopcy IV
miejsce.
Zdjęcia pobrano ze strony:
http://bielskpodlaskipszs.pl/witryna/komunikaty.html
GÓRA STRONY
|