|
|
"POZNAJEMY OJCOWIZNĘ"
OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY KONKURS KRAJOZNAWCZY
finalistki etapu centralnego
Inez Dmitruk, Martyna Leoniuk
|
KANGUR MATEMATYCZNY 2016
„ŻACZEK - klasa II szkoły podstawowej”
MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY
Piotr Osa -
92,50 punktów - wynik bardzo dobry
Dawid Żużel - 72,50
punktów - wyróżnienie
|
„MAŁY KANGUREK”
POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNY
wyróżnienie
Dawid Żużel
Hektor Struczyk
Radion Andrieiev
|
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z JĘZYKA ROSYJSKIEGO W GIMNAZJUM
laureatka etapu wojewódzkiego
Estera Drobnikowska
|
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY
SYNAPSIK
„MEN” dla klas drugich - II edycjafinaliści
kl. IIa
Laura Połowianiuk –
81,67%
Piotr Osa - 81,67%
Jakub Sebetyniuk – 80,83%
Damian Dolina Sulima – 78,33%
Dominika Leoniuk - 78,33%
Renata Kaliszuk – 75%
Dawid Żużel - 75%
Maksymilian Tchórzewski – 73,33%
Mikołaj Niesteruk – 64,17%
kl. IIb
Michał Golonko –
60%
Hektor Struczyk - 92,50%
Julia Horodecka – 74,17%
Radion Andrieiev - 73,33%
|
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z FIZYKI W GIMNAZJUM
finalista etapu rejonowego
Rafał Zdanowicz
|
KONKURS PRZEDMIOTOWY
Z MATEMATYKI W GIMNAZJUM
finalista etapu rejonowego
Rafał Zdanowicz
|
XX TURNIEJ CZYTANIA
TEKSTÓW CERKIEWNOSŁOWIAŃSKICH
odpowiednio finalistka i I miejsce etapu centralnego kat.
gimnazjum
Sara Kulik, Julia Pach
|
XX TURNIEJ CZYTANIA
TEKSTÓW CERKIEWNOSŁOWIAŃSKICH
II miejsce na etapie centralnym kat. kl. IV - VI
Gabriel Pach
|
XVI KONKURS FORM
TEATRALNYCH
W JĘZYKU BIAŁORUSKIM
II miejsce na etapie centralnym
uczniowie klasy I i IV
|
„RODNAJE SŁOWA”
- KONKURS RECYTATORSKI
II miejsce na etapie centralnym kat. gimnazjum
Monika Zyrczuk - Żar
|
„RODNAJE SŁOWA”
- KONKURS RECYTATORSKI
wyróżnienie na etapie centralnym kat. kl. I - III
Hanna Kukołka
|
„RODNAJE SŁOWA”
- KONKURS RECYTATORSKI
wyróżnienie na etapie rejonowym kat. przedszkole
Alan Kużel
|
„RODNAJE SŁOWA”
- KONKURS RECYTATORSKI
odpowiednio II i III miejsce na etapie rejonowym kat. kl.
I - III
Mikołaj Niesteruk, Hanna Kukołka
|
„RODNAJE SŁOWA”
- KONKURS RECYTATORSKI
odpowiednio I i II miejsce na etapie rejonowym kat.
gimnazjum
Monika Zyrczuk-Żar, Natalia Mironczuk
|
„BITWA NA SŁOWA”
- MIĘDZYGIMNAZJALNY KONKURS RECYTATORSKI
I miejsce
Natalia Mironczuk
|
„CZY ZNASZ TWÓRCZOŚĆ JOANNY JAGIEŁŁO”
- KONKURS CZYTELNICZY
I miejsce etapu szkolnego
Karolina Czerniawska
finalistki etapu wojewódzkiego
Karolina Czerniawska, Karolina Kadłubowska,
Natalia Kadłubowska
|
„CZY ZNASZ TWÓRCZOŚĆ ŁUKASZA WIERZBICKIEGO”
- KONKURS CZYTELNICZY
I miejsce etapu szkolnego
Iwona Kaliszuk
finalistki etapu wojewódzkiego
Iwona Kaliszuk, Patrycja Niewińska, Izabela Mieczkowska
|
"NOWA MATLANDIA"
KONKURS OGÓLNOPOLSKI
finalista etapu centralnego
Mateusz Lubiński
|
„MOJA WYMARZONA BRAMA Novoferm”
OGÓLNOPOLSKI
KONKURS PLASTYCZNY
II miejsce etap ogólnopolski
Julia Horodecka
wyróżnienie etap ogólnopolski
Dominika Leoniuk
|
„Żyrafa
lokatka w zimowej szacie”
- KONKURS PLASTYCZNY
I miejsce na etapie szkolnym
Natalia Kościk, Sara Marcinowicz, Marcin Korszak,
Nikola Bielińska, Julia Horodecka
|
„MÓJ
ŚWIAT ZA 20-LAT”
- SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
I miejsce na etapie szkolnym
Piotr Osa i Damian Sulima
|
„ZDROWE ŻYCIE – TO
ŻYCIE BEZ PAPIEROSA”
- SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY
I miejsce na etapie szkolnym
Natalia Mironczuk i Mateusz Lubiński
|
„ŚWIĄTECZNY
STROIK BOŻONARODZENIOWY”
- KONKURS SZKOLNY
Grand Prix na etapie szkolnym kat. kl. I-III
Magdalena Kościk
|
„ŚWIĄTECZNY
STROIK BOŻONARODZENIOWY”
- KONKURS SZKOLNY
I miejsce na etapie szkolnym kat. kl. IV - VI
Patrycja Szwed
|
„NAJŁADNIEJSZA OZDOBA
ŚWIĄTECZNA”
- KONKURS SZKOLNY
I miejsce na etapie szkolnym kat. kl. 0 - I
Hubert Kubajewski, Maja Dmitruk, Julianna Rola, Izabela Rola, Julia
Oleszczuk, Lena Oleszczuk, Kamil Zagrobski
|
"NAJŁADNIEJSZA OZDOBA
ŚWIĄTECZNA”
- KONKURS SZKOLNY
Grand Prix na etapie szkolnym kat. kl. II - III
Patrycja Jakoniuk, Zyrczuk - Żar Damian
|
SZKOLNY KONKURS PIOSENKI
ŻOŁNIERSKIEJ I PATRIOTYCZNEJ
I miejsce na etapie szkolnym
Sandra Pietrowska, Daria Kulik, Estera Drobnikowska,
Marlena
Krupa
|
"PIOSENKA RADOSNA"
SZKOLNY KONKURS PIOSENKI
I miejsce na etapie szkolnym
Uczniowie klasy III gimnazjum
|
SZKOLNY KONKURS KOLĘDNICZY
Grand Prix na etapie szkolnym
Marlena Krupa, Estera Drobnikowska, Patrycja Mirończuk,
Natalia Mironczuk
|
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ
"BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM"
I miejsce na etapie szkolnym w kat. kl. IV - VI
Robert Kuptel, Piotr Mironczuk, Patrycja Szwed, Edyta Bobik
I miejsce na etapie szkolnym w kat. gimnazjum
II miejsce na etapie powiatowym w kat. gimnazjum
Mateusz Karpiuk, Jakub Grygoruk, Mateusz Niczyporuk
|
|
|