Urząd Gminy w Orli

Osiągnięcia  w roku szkolnym 2008 / 2009

4 kwietnia 2009

Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biagach Przełajowych klas IV

Uczennica naszej szkoły - Katarzyna Kuptel została MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO w indywidualnych biegach przełajowych.

więcej

15 listopada 2008

Jesienne Spotkania z Piosenką

Gromada Zuchowa "Polne Kwiaty" uczestniczyła w kolejnej edycji hufcowego konkursu w ramach "Jesiennych Spotkań z Piosenką" .Zarówno w kategorii zespołów jak i solistów zajęliśmy I miejsce. Solistką w tym roku była Magdalena Malisz.

więcej

7 listopada 2008

Zawody szachowe

W dniu 7.11.2008 odbyły się zawody szachowe na szczeblu powiatowym, które rozegrały się w Bielsku Podlaskim w "Trójce". Nasza drużyna w składzie Grzegorz Omeljanowicz, Darek Gierasimiuk, Oskar Ciulkiewicz zajęła II miejsce.

więcej

6 / 13 listopada 2008

Mistrzostwa Grupy Południowej - unihokej

W dniu 13.11.2008 na sali gimnastycznej w Zespole Szkół w Orli odbyły się Mistrzostwa Grupy Południowej w unihokeju chłopców. Na zawody zgłosiło się 7 zespołów. Nasza drużyna ostatecznie uplasowała się na IV miejscu.