15 październik - 20 grudzień 2008

Realizacja projektu ZABAWA - NAUKA - PRZYSZŁOŚĆ

Od 15 października uczniowie klas 0- III biorą udział w projekcie „Zabawa – Nauka Przyszłość” w ramach realizacji rządowego projektu „Aktywizacja jednostek samorządu terytorialnego”

W ramach podjętych działań uczniowie uczestniczą w następujących kołach zainteresowań : informatycznym, matematycznym, plastycznym, z języka angielskiego, teatralnym oraz muzycznym. Dzięki pozyskanym środkom zakupiono między innymi niezbędne do realizacji zadań materiały i artykuły papiernicze, rekwizyty i elementy scenografii, książki i filmy w języku angielskim. Uczniowie regularnie wyjeżdżają na basen do Bielska Podlaskiego oraz wyjeżdżali na dwa spektakle do Białegostoku przygotowane przez aktorów Teatru Dramatycznego im. A. Węgierki w Białymstoku. Były to przedstawienia: „Ubieramy Świętego Mikołaja” i „Karawana”.

Podsumowanie projektu odbędzie się 20.12. 2008 (sobota) Dniem Otwartym Szkoły, na który serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych