Nasza szkoła

Aktualności

14/03/13

  42 rejonowy konkurs  recytatorski „Ojczyste słowo”

      W dniu 14 marca 2013 roku w Zespole Szkół w Orli odbył się 42 rejonowy konkurs  recytatorski „Ojczyste słowo”. W konkursie wzięło udział 62 uczestników z Niepublicznego Przedszkola imienia Świętego Gabriela w Bielsku Podlaskim, z Zespołu Szkół w Augustowie i z Zespołu Szkół w Orli. W kategorii przedszkolnej wzięło udział 15 uczestników, w kategorii klas I-III 17 uczestników, w kategorii klas IV-VI 24 uczestników a w kategorii klas gimnazjalnych 6 uczestników. 
    W grupie przedszkolnej pierwsze miejsce zajął Damian Zyrczuk-Żar z Orli i Aleksandra Kobuś z Bielska Podlaskiego. Drugie miejsce zajęła Wiktoria Zalewska z Orli i Urszula Sacharczuk z Bielska  Podlaskiego. Trzecie miejsce zajął  Mikołaj Niesteruk z Orli, Tatiana Sacharczuk i Natalia Gabryś z Bielska Podlaskiego. Wszystkie dzieci z przedszkola otrzymały wyróżnienia. 
     W kategorii klas I-III pierwsze miejsce zajęła Dominika Koźluk z Augustowa i Mironczuk Piotr z Orli. drugie miejsce zajęła Daria Niestereruk z Orli, a trzecie Krzysztof Iwaniuk z Augustowa.  
      W kategorii klas IV-VI uczniowie z naszej szkoły zajęli następujące miejsca: 
- drugie miejsce Natalia Mironczuk i Natalia Kadłubowska
- trzecie miejsce Monika Zyrczuk-Żar i Estera Drobnikowska 
wyróżnienie zdobyły Martyna Leoniuk i Aleksandra Rogoza
   W kategorii klas gimnazjalnych uczniowie z naszej szkoły zajęli następujące miejsca: 
- drugie miejsce zajęła Marlena Dmitruk a trzecie Magdalena Szajkowska.