GÓRA STRONY
OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE I
ARTYSTYCZNE
ZAWODY
SPORTOWE
OSIĄGNIĘCIA NAUKOWE
I ARTYSTYCZNE
|
|
KANGUR MATEMATYCZNY 2017
„MALUCH - klasa III szkoły podstawowej”
MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY
Piotr Osa -
83,50 punktów - wyróżnienie
|
KONKURS
"POZNAJ BIAŁORUŚ"
I
miejsce w kategorii prezentacja multimedialna
Jakub Odzijewicz i Damian Dmitruk
I miejsce w kategorii fotografia
Marlena Kalina
II miejsce w kategorii fotografia
Maja Oksentowicz
wyróżnienie w kategorii praca plastyczna
Mateusz Lubiński
|
XX TURNIEJ CZYTANIA TEKSTÓW
CERKIEWNOSŁOWIAŃSKICH
II miejsce na etapie centralnym
Gabriel Pach
|
KONKURS OMKK
„POZNAJEMY OJCOWIZNĘ”
Finalistki na etapie centralnym
Inez Dmitruk i Martyna Leoniuk
|
KONKURS FORM TEATRALNYCH
W JĘZYKU BIAŁORUSKIM
I
miejsce na etapie centralnym
Uczniowie
Gimnazjum
III
miejsce na etapie centralnym
Grupa teatralna „Bajka”
|
KONKURS WIEDZY O PRAWIE
Finalistka na etapie centralnym
Aleksandra Rogoza
|
KONKURS WIEDZY O PRAWIE
Finalistki na etapie okręgowym
Monika Zyrczuk - Żar, Aleksandra Rogoza
|
46 KONKURS "OJCZYSTE SŁOWO"
ETAP CENTRALNY
I miejsc na etapie centralnym
Monika Zyrczuk -Żar
|
46 KONKURS "OJCZYSTE SŁOWO"
ETAP REJONOWY
kategoria przedszkolna
Andrieiev Matviy - III miejsce
kategoria kl. I-III
Niesteruk Mikołaj - II miejsce
III miejsce
Struczyk Oriana
Kukołka Hanna
Oleszczuk Lena -
wyróżnienie
kategoria kl.
IV-VI
II miejsce
Niesteruk Daria
Pach Gabriel
kategoria kl.
I-III gimnazjum
Zyrczuk-Żar
Monika - I miejsce
Dmitruk Inez -
II
miejsce
III miejsce
Kadłubowska Natalia
Pietrowska Sandra |
OGÓLNOPOLSKI KONKURS
„WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW”
ETAP SZKOLNY
awans do półfinału wojewódzkiego
Dominika Leoniuk – kl. IIIa
Jakub Sebetyniuk – kl. IIIa
Roksana Spora – kl. IIIb
|
III EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ GIMNAZJALNEJ
OLIMPIADY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
ELIMINACJE SZKOLNE
awans do eliminacji okręgowych
Aleksandra Bowtruczuk kl. II G
Aleksandra Rogoza kl. II G
Monika Żyrczuk-Żar kl. III G
|
KONKURS SZKOLNY
"MOJA GRA LOGOPEDYCZNA"
I miejsce
Aleksandra Żukowicka
Róża
Niewińska
Hanna
Cetra
Małgorzata i Katarzyna Hoff
Damian
Juźwiuk
II miejsce
Mateusz Ryngajło
Kacper
Zagrobski
Rafał
Toczko
Magdalena
Niesterowicz
Michał
Taranta
III miejsce
Małgorzata Kościk
Agata
Dolina Sulima
Marcin
Taranta
Filip
Kleszczewski
Jakub
Burak
Wyróżnienie
Jan
Kurasz
Paweł
Krot
Karolina
Karpuk
|
KONKURS SZKOLNY
XXI EDYCJA KONKURSU KOLĘDNICZEGO
GRUPY KOLĘDNICZE
I miejsce
Leoniuk Martyna, Oksentowicz Maja, Pach Julia
Dziubonos Łukasz, Odzijewicz Jakub, Dmitruk
Damian
Suszko Jakub, Hoff Bartosz, Zalewska Wiktoria,
Bielińska Nikola Ewa
II miejsce
Kalina Marlena Marta, Dmitruk Inez, Grygoruk
Jakub, Tchórzewski Jakub, Leoniuk Maryna,
Leoniuk Wiktoria, Burak Natalia, Zyrczuk – Żar
Monika, Salińska Anna
Karpuk Weronika, Anna Salińska, Natalia Stepaniuk, Natalia Kadłubowska
Fleiszreser Oliwier Zygmunt, Toczko Rafał,
Borawski Sebastian, Hoff Piotr, Rogowska
Karolina, Kościk Małgorzata, Sacharewicz Amelia,
Brzozowska Martyna, Kownacka Julia, Dmitruk
Maja, Struczyk Oriana,
Onopiuk Oliwia,
Żuber Edyta
III miejsce
Leoniuk Dominika, Radziwoniuk Maja, Połowianiuk
Laura
Osa Piotr, Niesteruk Mikołaj, Dolina Sulima Damian
Bogacewicz Dominika, Peplińska Wiktoria Zofia,
Niewińska Patrycja, Niesteruk Daria
Wyróżnienie
Kysiak Dawid, Struczyk Hektor, Kościk Magdalena,
Rengajło Nikola, Horodecka Julia
RODZINNE KOLĘDOWANIE
I miejsce
Bogacewicz
Kinga, Bogacewicz Dominika
Pach Julia, Pach Gabryś
II miejsce
Kukołka Hanna, Kukołka Dawid
Leoniuk Dominika, Leoniuk
Martyna
III miejsce
Rogowska Kinga, Rogowska Karolina
Pietruczuk Sylwia, Bobik
Edyta
|
KONKURS SZKOLNY
"ŚWIĄTECZNY STROIK BOŻONARODZENIOWY"
I miejsce |
Daniel Ignatiuk –
kl.IIIa
Julia Kownacka –
kl.II
Maja Dmitruk– kl.II
|
|
II miejsce |
Karina Kurasz –
kl.IIIb
Patrycja Jakoniuk –
kl.IIIb
Kacper Niewiński –
kl.IIIb
|
|
III miejsce |
Dominika Leoniuk –
kl.IIIa
Agata Dolina Sulima –
kl.I
Sebastian Borawski –
kl.II
Damian Dolina Sulima
– kl.IIIa
Nicola Rengajło –
kl.IIIa
Laura Połowianiuk –
kl.IIIa
|
|
Wyróżnienie |
Miłosz Lubiński –
kl.IIIa
Mikołaj Niesteruk –
kl.IIIa
Dawid Niestierowicz –
kl II
Nicola Rengajło – kl.IIIa
|
|
|
KONKURS SZKOLNY
"NAJPIĘKNIEJSZA OZDOBA CHOINKOWA"
Grand Prix:
|
|
Osa Piotr
|
I miejsce |
|
|
Klasy „0” |
Klasy I-III |
Żukowicka Aleksandra
Niewińska Róża
Goworko Agata
Andrieiev Matviy
Stepaniuk Filip
Kubajewska Lena
|
AndrieievRadion
Horodecka Julia
Dolina Sulima Agata
Niewiński Kacper
Niestierowicz Dawid
|
Klasy IV-VI |
Stepaniuk Gabriel
Stepaniuk Ewelina
|
II miejsce |
|
Klasy „0” |
Klasy I-III |
Sawicka Aleksandra
Burak Jakub
Bogacewicz Kinga
Rybaczuk Małgorzata |
Dolina Sulima Damian
Sakowski Patryk
Połowianiuk Laura
Zagrobski Kamil
Niesteruk Mikołaj
Radziwoniuk Maja
Dmitruk Maja
Kownacka Julia
Kościk Magdalena
Kościk Małgorzata |
Klasy IV-VI |
Marcinowicz Sara
Peplińska Wiktoria
Niewińska Patrycja
|
III miejsce |
|
Klasy „0” |
Klasy I-III |
Sawicka Anna
Zagrobski Kacper
|
Zalewska Kinga
Spora Martyna
Spora Roksana
Kurasz Karina
Stepaniuk Roksana
Kukołka Hanna
Leoniuk Dominika
Żużel Dawid
Jakoniuk Patrycja
Ignatiuk Daniel
|
Klasy IV-VI |
Niestierowicz Magdalena
Niesteruk Daria
|
Wyróżnienie |
|
Klasy „0” |
Klasy I-III |
Sakowska Wiktoria
Kurasz Jan
|
Taranta Marcin
Brzozowska Martyna
Suszko Maksymilian
Borawski Sebastian
Krot Paweł
|
Klasy IV-VI |
Niewiński Oskar
|
|
OGÓLNOPOLSKI KONKURS
„EKOLOGICZNY PARASOL”
wyróżnienie
Matviy Andrieiev
więcej |
I MIĘDZYSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI
POEZJI ANGIELSKIEJ 2016.
II miejsce
w kategorii klas I - III
Oriana Struczyk
wyróżnienie
w kategorii klas I - III
Dawid Żużel
więcej |
XVII EDYCJA KONKURSU RECYTATORSKIEGO
"Trójgłos Poetycki"
Hanna Kukołka
finalistka na etapie powiatowym
w Bielsku Podlaskim
|
X KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
I PONADGIMNAZJALNYCH
POWIATU BIELSKIEGO
I miejsce
Sandra Pietrowska
więcej
zdjęć
|
Szkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej
Grand Prix
Sandra Pietrowska
I
miejsce
Bartosz Hoff, Gabriel Pach
Daria Kulik, Patrycja Pawluczuk
II
miejsce
Daria Niesteruk, Wiktoria Peplińska, Kinga Rogowska
Maja Oksentowicz, Martna Leoniuk
III
miejsce
Wiktoria Zalewska
Inez Dmitruk
wyróżnienie
Robert Kuptel, Dawid Kukołka
|
Konkurs czytelniczy "Czy znasz twórczość ..."
- etap szkolny:
klasy IV - VI
"Czy znasz twórczość
Tomasza Szweda" |
klasy gimnazjalne
"Czy znasz twórczość
Anny Zgierun - Łaciny" |
I miejsce |
|
Kaliszuk Iwona |
Dmitruk Inez |
II miejsce |
|
Niewińska Patrycja |
Kadłubowska Natalia |
III miejsce |
|
Siemionczyk Mateusz |
Rogoza Aleksandra |
|
XIX Ogólnopolski Konkurs „Historia Bliska”
organizowany przez Ośrodek Karta i Dom Spotkań z Historią
I
miejsce
Grzegorz Kalina
Mateusz Karpiuk
Natalia Mironczuk
Jakub Rybak
Mateusz Stepaniuk
Grzegorz Taranta
czytaj więcej
|
Konkurs szkolny "Drugie życie śmieci"
I
miejsce
w kategorii klas I-III
Kościk Małgorzata (kl.
I)
Gawryluk Jan (kl.
I)
Żuber Edyta (kl.
II)
Dolina Sulima Damian (kl.
IIIa)
Stepaniuk Roksana
(kl. IIIb)
|
w kategorii klas IV-VI
Rogowska Kinga
(kl. V)
Lubiński Mateusz
(kl. VI)
Dmitruk Damian
(kl. VI)
|
II
miejsce
w kategorii klas I-III
Fleisfreser Oliwier
(kl.I)
Dolina Sulima Agata
(kl.I)
Lubiński Miłosz
(kl. IIIa)
|
w kategorii klas IV-VI
Hoff Bartosz
(kl. IV)
Kościk Natalia
(kl. V)
Lubiński Filip
(kl. V)
Stepaniuk Ewelina (kl.
VI)
Stepaniuk Gabriel
(kl. VI) |
III
miejsce
w kategorii klas I-III
Borawski Sebastian
(kl. II)
Niesterowicz Dawid
(kl. II
Rogowska Karolina
(kl. II)
Taranta Marcin
(kl. IIIb)
Zalewska Kinga
(kl. IIIb)
Horodecka Julia
(kl. IIIb) |
w kategorii klas IV-VI
Niewiński Oskar
(kl. IV)
Bogacewicz Dominika
(kl. IV)
Niesterowicz Magdalena (kl.
V)
Kubajewski Kamil
(kl. V)
Korszak Marcin (kl.
IV) |
czytaj więcej
|
|
GÓRA STRONY
ZAWODY SPORTOWE
|
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ
„BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM”
GIMNAZJUM
III miejsce na etapie rejonowym
M. Niczyporuk, P. Mironczuk, J. Grygoruk
SZKOŁA PODSTAWOWA
VIII miejsce na etapie rejonowym
E. Bobik, K. Mirończuk, Ł. Dziubonos, D. Dmitruk
|
X TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
O PUCHAR WÓJTA GMINY ORLA
Szkoła
Podstawowa
I miejsce – Edyta Bobik
II miejsce – Filip Lubiński
III miejsce – Miłosz Lubiński
Gimnazjum
I miejsce – Marlena Kalina
III miejsce – Inez Dmitruk
|
MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
I miejsce
Dmitruk Damian
VI miejsce
Sakowska Andżelika
|
MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
I miejsce
Niczyporuk Mateusz
II miejsce
Burak Natalia
V miejsce
Grygoruk Jakub
|
UNIHOKEJ
MISTRZOSTWA POWIATU SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
IV miejsce
Mikołaj Niesteruk, Paweł Mirończuk,
Maksymilian Tchórzewski,
Dawid Żużel, Oskar Niwiński, Marcin Korszak, Gabriel Pach,
Kamil Kubajewski, Damian Dmitruk, Łukasz Dziubonos,
Filip Lubiński
|
PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI
GRUPY POŁUDNIOWEJ
W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
III miejsce
Dmitruk Damian, Dziubonos Łukasz, Lubiński
Filip, Kubajewski Kamil, Korszak Marcin,
Niewiński Oskar, Mironczuk Paweł, Tchórzewski
Maksymilian, Żużel Dawid, Pach Gabriel,
Dolina-Sulima Damian, Zagrobski Kamil
|
MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE
NOŻNEJ CHŁOPCÓW
I miejsce
Dmitruk Damian, Dziubonos Łukasz,
Lubiński Filip, Kubajewski Kamil, Korszak Marcin,
Niewiński Oskar, Mironczuk Paweł, Tchórzewski
Maksymilian, Żużel Dawid, Pach Gabriel,
Dolina-Sulima Damian, Zagrobski Kamil
|
|
|