8 października 2009

Ślubowanie klasy I gimnazjum

Dnia 8. 10. 2009 r. o godz. 900 odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klasy I gimnazjum. Swoją obecnością zaszczycili nas pan Piotr Selwesiuk - Wójt Gminy Orla, pan Aleksander Klin - Przewodniczący Rady Gminy, pani Małgorzata Bogacewicz oraz pan Jan Karpiuk - Przewodniczący Rady Rodziców. Nasi gimnazjaliści uroczyście ślubowali dbać o honor swojej szkoły, być dobrym uczniem, kolegą. Od władz gminnych otrzymali drobne upominki. Uczniowie zakończyli uroczystość występem artystycznym.

To jednak nie był koniec atrakcji w tym dniu. Uczniowie przeżyli jeszcze „tortury kotowania”, wymyślone i przeprowadzone przez kolegów z klasy trzeciej gimnazjum. Dzień w szkole zakończył się o godz. 2000 dyskoteką dla wszystkich uczniów.