5 października 2009

Ślubowanie klasy I szkoły podstawowej

Początek października to ważny okres w życiu szkolnym naszych pierwszoklasistów. Przeżywają pierwsze doniosłe wydarzenie – składają ślubowanie, stają się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

W bieżącym roku szkolnym uroczystość ślubowania odbyła się dnia 5 października. W tym ważnym wydarzeniu uczestniczyli uczniowie klasy pierwszej ze swoją wychowawczynią, panią Elżbietą Ciulkiewicz, rodzice, dyrektor szkoły pan Dariusz Horodecki oraz pani Mariola Kubajewska, reprezentująca Urząd Gminy w Orli. Po uroczystym ślubowaniu i pasowaniu na uczniów pierwszoklasiści zaprezentowali się w krótkiej części artystycznej pt. ,,W drodze do gwiazd…’’ oraz wykonali kilka tańców.

Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały drobne upominki od Urzędu Gminy i Rady Rodziców.