Z ŻYCIA SZKOŁY

5 października /2017

Pasowanie na ucznia

W dniu 5 października 2017r. odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów  na uczniów szkoły podstawowej. W ceremonii udział wzięli zaproszeni goście: pan Piotr Selwesiuk - Wójt Gminy Orla, pan Aleksander Klin - Przewodniczący Rady Gminy Orla, pani Maria Tomczuk-Dyrektor Szkoły Podstawowej w Orli, uczniowie klas 0c, II i III, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz licznie zgromadzeni rodzice. Pierwszaki we współpracy z kl. II i uczennicą kl. VII przedstawiły program artystyczny, który podkreślał najważniejsze wartości, zalety i umiejętności ucznia: mądrość, pracowitość, sumienność i przyjaźń.

Po ślubowaniu nastąpił „Akt Pasowania na Ucznia”, którego dokonała dyrektor szkoły. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek ufundowany przez Urząd Gminy Orla. Uroczystość zakończyła się miłym spotkaniem przy słodkim poczęstunku.

Gratulujemy i życzymy dużo sukcesów w nauce!