12 października 2007

Ślubowanie klasy I Szkoły Podstawowej

12 października 2007 roku odbyła się w naszej szkole Uroczystość Pasowania Uczniów klasy I Szkoły Podstawowej. Wśród zgromadzonych gości swoją obecnością zaszczycił nas Wójt Gminy Orla Pan Selwesiuk, który przybył na uroczystość z drobnymi upominkami. Uroczystość rozpoczęła część artystyczna przygotowana przez pierwszaków. Następnie odbyło się ślubowanie i pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej. Po oficjalnej części odbyło się „kotowanie”. Najstarsi uczniowie gimnazjum przygotowali zadania – niespodzianki dla maluchów. Wśród nich były zawody w piciu mleka przez słomkę, zjadanie jabłka zawieszonego na sznurku, głośne śpiewanie. Wszyscy świetnie się bawili. Kulminacyjną częścią całej uroczystości była dyskoteka na którą pierwszaki zaprosiły uczniów klasy II i III Szkoły Podstawowej.