04/10/2013

ŚLUBOWANIE KLASY I GIMNAZJUM

ZE STROJÓW GALOWYCH …W KISIEL!

Dnia 4 października 2013 roku przeżyliśmy ważną uroczystość - ślubowanie i otrzęsiny naszej klasy, czyli klasy I gimnazjum. Po krótkim przemówieniu pani dyrektor uroczyście ślubowaliśmy dbać o honor swojej szkoły, być dobrym uczniem, kolegą. Od władz gminnych otrzymaliśmy drobne upominki.

To jednak nie był koniec atrakcji w tym dniu. Przeżyliśmy jeszcze otrzęsiny, a dokładniej „tortury kotowania” wymyślone i przeprowadzone przez starszych kolegów. Na początek wymalowano nam na twarzach „kocie pyszczki”. Później przyniesiono babeczki. Baliśmy się ich spróbować, ale nie okazały się aż takie złe. Potem każdy dostał jakieś dziwaczne  zadanie do wykonania, a gdy się z niego nie wywiązał, dostawał karę, np. „prysznic” z kisielu.

Chociaż na początku byliśmy pełni obaw, to później wszyscy bawiliśmy się świetnie. Przeżyliśmy radosne chwile, chwile zabawy…

Dzień w szkole zakończył się o godz. 20.00 dyskoteką dla wszystkich uczniów.

Natalia Mironczuk - kl. I gimn.