27/09/12

SPRZĄTAMY ŚWIAT CAŁY ROK !

Co roku uczniowie naszej szkoły biorą czynny udział w akcji Sprzątania Świata. W tym roku również w dniu 27. 09.2012 roku młodsi uczniowie  posprzątali  teren wokół szkoły, a gimnazjaliści wyruszyli na drogę prowadzącą do Szczyt oraz do lasu koło Koszel. Staramy się jednak pamiętać o naszej planecie nie tylko przez jeden dzień w roku. "Sprzątamy świat cały rok" - to hasło przewodnie konkursu, który zorganizował pan Jerzy Nazarewicz. Przez cały rok będziemy zbierać  makulaturę, plastikowe zakrętki i zużyte baterie. Za aktywny udział w konkursie przewidziane  są nagrody: puchar przechodni  dla najaktywniejszej klasy, dyplomy i dodatnie punkty z zachowania. Zachęcamy wszystkich do sprzątania, zbierania, wygrywania!

Magda Szajkowska