3/06/2015

DZIECI Z ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W SALI ZABAW
- "TĘCZOWA KRAINA"

Dnia 19.06.2015 r. odbyła się wycieczka autokarowa do sali zabaw „Tęczowa Kraina” w Bielsku Podlaskim. Dzieci z oddziału przedszkolnego radośnie spędziły tam czas. Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności, a także integracja dzieci w grupie przedszkolnej. Dzieciaki mogły korzystać z różnorodnych zabawek, zjeżdżać ze zjeżdżalni, skakać na trampolinie, pływać w piłeczkach. Dziewczynki mogły zamienić się w księżniczki przebierając się w piękne suknie, zaś chłopcy w superbohaterów. Oczywiście nie mogło zabraknąć malowania twarzy, jak też przeciągania liny, zabaw z chustą animacyjną. Formą odpoczynku były warsztaty plastyczne, z których dzieci zabrały na pamiątkę wykonane własnoręcznie kukiełki.

Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Wszyscy bawili się świetnie, radości nie było końca. Wycieczka do sali zabaw to niezapomniane chwile i wrażenia. Pełne emocji dzieci pożegnały się z tym bajkowym miejscem i wróciły do szkoły. Dowodem na to, że był to czas mile spędzony są zdjęcia na których można zobaczyć wielką radość dzieci.

Julita Lemiesz