16 października 2008

Trójgłos poetycki

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie recytatorskim „Trójgłos Poetycki”.

Dnia 16 października br. odbyły się eliminacje szkolne. Uczestnicy recytowali po dwa utwory: jeden w języku polskim i jeden w języku białoruskim. Do etapu rejonowego zakwalifikowano następujących uczniów:

Klasa „0 Klasa II Klasa III

Kunicki Michał

Rogoza Aleksandra

Karpiuk Mateusz

Krupa Marlena

Malisz Magdalena

Rogoza Katarzyna

Klasa IV Klasa V Klasa VI

Kuptel Katarzyna

Malisz Daria

Dmitruk Marlena

Sojko Joanna

Szajkowska Magda

Szyrenos Maria
III klasa

Horodecki Batrosz

Odzijewicz Adam

Na etapie rejonowy przesłuchania trwały dwa dni: 21-22 października w Bielskim Domu Kultury w Bielsku Podlaskim. Nasi koledzy i koleżanki zmagali się z liczną reprezentacją szkół z Bielska Podlaskiego, Hajnówki i Białegostoku. Komisja konkursowa wyróżniła: Malisz Magdalenę, uczennicę kl. III szkoły podstawowej i Szajkowską Magdę z klasy V szkoły podstawowej. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Adam Odzijewicz – uczeń kl. III gim.