Urodziny u przedszkolaków

Tradycją u przedszkolaków stało się obchodzenie urodzin, Solenizant przynosi cukierki i dzieli je po równo dla każdego kolegi i koleżanki. W tym dniu dzieci starają się być bardzo grzeczne, ponieważ często po skończonych zajęciach otrzymują jeszcze coś do domu, np. lizak czy balon. Co ma w zamian solenizant? Oczywiście tradycyjne „sto lat”, uściski i życzenia od pani i całej grupy.

28 listopada 2007 r. swoje szóste urodziny obchodził Kuba Pałucki. Pozuje do zdjęcia na leżaku. Jest w tym momencie bardzo grzeczny, a przy tym dumny i zadowolony. Dzieci cieszą się razem z nim.

W tym roku szkolnym sześć lat ukończyły następujące dzieci z "zerówki":

• 28.09   Łukasz Kozłowski

• 11.10   Marlena Karlina

• 19.11   Wiktoria Leoniuk

• 21.11   Monika Zyrczuk-Żar

• 28.11   Jakub Pałucki

• 05.12   Natalia Burak

Na ukończenie sześciu lat ciągle jeszcze czeka najmłodsza z grupy Emilia Mieczkowska. Jej urodziny przypadają na święta Bożego Narodzenia - 25.12.

Ponieważ będą to dni wolne już teraz pani i grupa przesyłają jej serdeczne życzenia.