06/01/2014

WIGILIA DLA SAMOTNYCH

W dniu 6 stycznia 2014 r. w Zespole Szkół w Orli odbyła się "Wigilia dla Samotnych". W uroczystości zorganizowanej przez Wójta Gminy Orla i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Orli uczestniczyło 26 mieszkańców Gminy Orla.

Spotkanie wspólną modlitwą rozpoczął ksiądz mitrat Aleksander Tokarewski - Proboszcz Parafii Prawosławnej w Orli, który złożył wszystkim zebranym świąteczne i noworoczne życzenia. Najserdeczniejsze życzenia na zbliżające się święta Bożego Narodzenia oraz zdrowia i wszelkiej pomyślności w nowym 2014 roku, złożył także Pan Piotr Selwesiuk Wójt Gminy Orla.

Wigilię uświetniły bożonarodzeniowe piosenki i kolędy wykonane między innymi przez dziecięcy zespół "1/3" działający przy Zespole Szkół w Orli.