21 września 2009

Władza” szkoły wybrana!

W poniedziałek 21 września 2009 roku w szkole w Orli odbyły się tajne wybory do Samorządu Uczniowskiego. Do głosowania przystąpili uczniowie z klas IV-VI Szkoły Podstawowej i I-III Gimnazjum. W skład komisji wchodzili uczniowie klasy III gimnazjum: Edyta Suchar, Katarzyna Breńko i Ewelina Aleksiejuk. O funkcję przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego starało się dwanaście osób (po dwie z każdej klasy):

Warchoł Sonia – IV SP                                       Rogoza Katarzyna kl. IV SP

Lemiesz Marta - kl.V SP                                      Odzijewicz Aleksander – kl. V SP

Pasiecznik Magdalena – kl. VI SP                       Burak Aleksandra – kl. VI SP

Maria Szyrenos – kl. I gim.                                 Wiktoria Karunas – kl. I gim.

Kubajewska Anna – kl. II gim.                            Bieroza Justyna – kl. II gim.

Szajkowska Aleksandra. kl. III gim.                    Spora Norbert – kl. III gim.

W wyniku głosowania funkcje w samorządzie objęli uczniowie:

Przewodnicząca samorządu uczniowskiego – Aleksandra Szajkowska

Zastępca przewodniczącego samorządu uczniowskiego – Norbert Spora

Pozostało nam jedynie obserwować jak „nowa władza” bierze się do ciężkiej pracy. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym życzymy więcej szczęścia za rok.