21/09/12

WYBORY SAMORZĄDU

21.09.12 roku odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Samorządu Uczniowskiego, którego celem było wybranie nowego przewodniczącego, opiekuna i nowego składu samorządu. W wyniku jawnego głosowania do Samorządu szkoły podstawowej wybrano następujące osoby: przewodnicząca - Natalia Mironczuk, zastępca przewodniczącej - Marlena Kalina, skarbnik - Kacper Bogdanowicz, sekretarz - Patrycja Mirończuk. Do sekcji gospodarczej należą: Natalia Stepaniuk, Aleksandra Bowtruczuk, Wiktoria Leoniuk, Martyna Gawełko, a do sekcji sportowo-rozrywkowej: Jakub Tchórzewski, Jakub Rybak, Grzegorz Taranta i Michał Kunicki.

Następnego dnia, tj. 22.09.12 roku przeprowadzono podobne wybory w gimnazjum. Poprzez tajne głosowanie przewodniczącą samorządu została Magda Szajkowska, zastępcą przewodniczącej - Joanna Sojko, skarbnikiem - Marlena Dmitruk, a kronikarzem - Katarzyna Kuptel. Sekcję gospodarczą tworzą: Jowita Sarosiuk, Katarzyna Rogoza, Kevin Warchoł. Do sekcji rozrywkowej wybrano: Marcina Kopę, Marlenę Bogacewicz, Elwirę Szwed i Sonię Warchoł.

Joanna Sojko