Wystawa p.t. "Ziemia Święta" i występ zespołu "Żemerwa"

W naszej szkole w dniu 17 stycznia 2008r. o godzinie 13:00 wystąpili laureaci konkursu kolędniczego, który odbył się w naszej szkole 15 stycznia 2008r. Następnym punktem programu był występ grupy folkloru tradycyjnego „Żemerwa”. Zespól ten funkcjonuje przy  Muzeum Małej Ojczyzny w Studziwodach. W ich wykonaniu usłyszeliśmy tradycyjne kolędy i pieśni życzeniowe. W tym samym czasie ujrzała światło dzienne wystawa „Ziemia Święta wydawnictwa „Bratczyk” z Hajnówki. Autorami zdjęć są: o. Diakon Sławomir Ostapczuk, Jerzy Ostapczuk, Igor Iwanowicz  Koladin, s. Maria Jurczuk oraz Ludmiła i Marek Jakimiuk.
         Wystawę będzie można oglądać w innych dniach, podczas pracy szkoły. Imprezę zorganizował P. Dymitr Martynowicz oraz Zespół Szkół w Orli.