11/luty/2016

Ach, cóż to był za bal…

W dniu 11.02 nasze przedszkole zamieniło się w magiczne miejsce. Po śniadaniu w salach pojawiały się kolorowe postacie.  Można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, piratów, policjantów, Spider-Mana, Elzę...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli do zabaw i tańców. Muzyka i wystrój sal wprowadzał w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci bawiły się przy znanych im utworach muzycznych. W salach czekał na dzieci słodki poczęstunek.

Kiedy czas zabaw dobiegał końca każdy dostał w nagrodę za wspólną zabawę balon modelinowy z którego pani czarowała pieski, kotki, miecze i inne ciekawe rzeczy.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Julita Lemiesz