13/10/2015

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W akademii uczestniczyli nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji, emeryci oraz uczniowie. Na uroczystość przybyli także zaproszeni goście w osobach Pana Piotra Selwesiuka Wójta Gminy Orla i Pani Ireny Odzijewicz Sekretarz Gminy.

Ten szczególny dzień to okazja do podziękowań i wręczenia nagród  szczególnie zaangażowanym w pracę i wyróżniającym się nauczycielom i innym pracownikom szkoły. Zostały wręczone Nagrody Wójta oraz Nagrody Dyrektora Szkoły. Nagrody Wójta otrzymali:

Pani Mirosława Romaniuk
Pani Elżbieta Ciulkiewicz
Pan Dariusz Jan Horodecki

W dalszej części uroczystości uczniowie w ramach podziękowania za codzienny trud wkładany w ich wychowanie, zaprezentowali krótką część artystyczną.  Na zakończenie akademii wraz z życzeniami wręczyli kwiaty oraz własnoręcznie zrobione  podkładki.

O akademii można przeczytać także na stronie  Urzędu Gminy Orla