Dnia 12.09. 2005r.

Dnia 12.09. 2005r. odbyło się zebranie, które miało na celu wybranie samorządu szkolnego. Opiekunem samorządu w roku szkolnym 2005/2006 został Jerzy Nazarewicz. W głosowaniu wzięły udział 34 osoby. Głosowanie przebiegło szybko i bez żadnych komplikacji. Przewodniczącym samorządu szkolnego został Andrzej Żużel,zastępcą Edyta Rusinowicz, a skarbnikiem Justyna Aleksiejuk. Do sekcji gospodarczej wybrani zostali: Julita Kopa, Sylwia Rusinowicz, Ewa Żużel, Andrzej Szyrenos i Ewelina Bieroza. Do sekcji rozrywkowej zaliczają się: Wioletta Żużel, Patryk Sacharewicz, Radosław Kamiński, Natalia Tokajuk, Elżbieta Urszula Niczyporuk, Anna Post i Marta Golonko. Odpowiedzialne za kronikę szkolną zostały Anna Maria Niczyporuk i Anna Wołczuk.