21 stycznia 2006 roku (w sobotę przed feriami) w naszej szkole odbyła się choinka noworoczna. Była nieco inna niż w latach ubiegłych, ale wesołej zabawy i dobrego humoru nie zabrakło. Choinka zaczęła się o godz. 12.00. Przyjechał do nas pan fotograf. Każda klasa stawiła się na wspólne pamiątkowe zdjęcie. Można też było zrobić sobie inne zdjęcia: z koleżanką, kolegą, do paszportu… Najważniejsza ,,część” choinki rozpoczęła się o godz. 13.00 w sali gimnastycznej. Przyjechała grupa aktorów przebrana za postacie z bajek. Wesoła zabawa z ,,tygryskiem”, tańce, konkursy trwały do godz. 16.00. Następnie odwiedził nas Święty Mikołaj z długą brodą i rozdał wszystkim dzieciom prezenty. I na tym zakończyła się choinka młodszym uczniom. Od godz. 16.00 w sali nr 24 rozpoczęła się zabawa choinkowa dla klas IV-VI i gimnazjum. Trwała do godziny 21.00. Po choince wszyscy udaliśmy się na dwutygodniowe ferie.