09/2014

Konkurs „Po pierwsze drugie śniadanie”

W drugiej połowie września klasa II pod opieką wychowawczyni Pani Elżbiety Ciulkiewicz  wzięła udział w konkursie „Po pierwsze drugie śniadanie” organizowanym przez firmę produkującą soki „Kubuś”.  Aby wziąć udział w konkursie należało spełnić następujące warunki:

- zalogować się na stronie konkursu- stworzyć konto swojej szkoły;

- napisać manifest – dlaczego drugie śniadanie jest ważne;

- wykonać plakat z hasłem reklamującym drugie śniadanie;

- wywiesić plakat w widocznym  miejscu;

- „wrzucić”  na stronę konkursu zdjęcie plakatu i manifest;

100 pierwszych szkół, które odpowiednio szybko wykonały zadanie otrzymało śniadaniówki. My zarejestrowaliśmy się jako 57 szkoła i otrzymaliśmy 152 śniadaniówki – pojemniki na drugie śniadanie dla uczniów klas I-VI Szkoły Podstawowej, a dodatkowo dla 3,4 i 5- latków. Śniadaniówki dotarły do nas pod koniec października i zostały rozdane na uroczystym apelu.

Najmłodsze dzieci otrzymały swoje śniadaniówki w salach przedszkolnych, a rozdali je uczniowie klasy II SP.

Mamy nadzieję, że drugie  śniadanie w nowych „truskawkowych” śniadaniówkach będzie jeszcze bardziej  smakowało.