10/10/2011

DOSTOJNI GOŚCIE W NASZEJ SZKOLE

W poniedziałek, 10.10.2011r. o godz. 1000 przybył z wizytą do naszej szkoły Biskup Drohiczyński Antoni Dydycz. Towarzyszyli mu: kronikarz ks. Łukasz Gołębiewski oraz ks. Kazimierz Zalewski, proboszcz Parafii Opatrzności Bożej w Bielsku Podlaskim.

Dostojnych gości przywitał chór szkolny piosenką „Bądź pozdrowiony gościu nasz”, a Sandra Bowtruczuk  wyrecytowała wiersz i wręczyła kwiaty. Zespół „1/3” zaśpiewał kilka piosenek, uczniowie klasy IV wystąpili z krótką scenką promującą naszą szkołę. Uroczystość zakończyło wspólne wykonanie piosenki pt. „Barka”. Biskup serdecznie podziękował wszystkim za przyjęcie, pozostawił w naszych sercach wiele wzruszeń, a szkole ofiarował kilka książek.

Mamy nadzieję, że Biskup Antoni Dydycz będzie mile wspominał wizytę w naszej szkole.

Karolina Sosna – uczennica klasy II gimn.