Dzień języków

Dnia 28.05.2008 r. o godzinie 1000 i 1100 w szkole odbyły się dwa uroczyste apele z okazji Europejskiego Dnia Języków. Uczestniczyli w nim uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Zaprezentowali nam scenki, piosenki, skecze w językach: angielskim i rosyjskim. Oba apele prowadziły dziewczęta z klasy III G Natalia Tokajuk i Wioleta Bańkowska. Organizatorem i koordynatorem była p. H. Roszczenko. Nad doborem repertuaru i przygotowaniem uczniów czuwały p. J. Kubaj, p. M. Tomczuk i p. M. Saewicz.
            Po zakończonych uroczystościach można było kupić ciasta z różnych krajów europejskich, które sprzedawały uczennice z Samorządu Szkolnego. Na obiad kuchnia przygotowała nam rosyjskie pierogi, a nauczyciele mogli spróbować herbaty z samowara.