Ferie zimowe

21.01- 03.02.2008
 ten termin oznacza ferie zimowe.
Wychowankowie naszej szkoły
 mieli bardzo urozmaicony wypoczynek…

Zapewne każdy uczeń w województwie podlaskim z utęsknieniem wyczekiwał daty 21.01.2008r. Od tego dnia do 03.02.2008r.trwały ferie zimowe. Wychowankowie naszej szkoły mieli bardzo urozmaicony wypoczynek. Każdego dnia (oprócz sobót i niedziel), mogliśmy uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez  szkołę w Orli oraz Gminny Ośrodek Kultury.
         W pierwszym tygodniu ferii każdy uczeń naszej szkoły mógł uczestniczyć w zajęciach sportowych w sali gimnastycznej. Odbywały się one w godzinach: 900 -1200.
         W drugim tygodniu mogliśmy korzystać z „usług” GOK-u. W poniedziałek, 28.01.2008 byliśmy w kinie. Oglądaliśmy film pt. „7 krasnoludków - prawdziwa historia”. Kolejnego dnia mieliśmy zajęcia sportowe w sali gimnastycznej. Mieliśmy także spotkanie z panią Krystyną Grygoruk, która nauczyła nas robić piękne koszyczki z papieru. W środę zaś byliśmy w Lewkowie. Uczestniczyliśmy w „III konkursie w lepieniu z gliny”. Najbardziej interesującym dniem był czwartek. Właśnie tego dnia odbył się „II Turniej w tenisie stołowym o puchar Wójta Gminy Orla”.
         Ferie zakończyły się ogniskiem - wszyscy zjedliśmy po kiełbasce i rozeszliśmy się każdy w swoją stronę… Niestety, wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak samo było z naszym wypoczynkiem. W poniedziałek, 4.02 2008r. musieliśmy wrócić do szarej rzeczywistości, czyli do SZKOŁY.

Bartek Horodecki- uczeń kl. II gimn.