12/06/2014

Wizyta w Tęczowej Krainie

W dniu 12.06.2014 roku nasze przedszkolaki wybrały się do magicznego miejsca- sali zabaw „Tęczowa Kraina” w Bielsku Podlaskim. Działo się bardzo wiele, a podróż autobusem to początek naszej wyprawy….

Dzieci w sali zabaw  bawiły się na zjeżdżalniach, jeździły samochodami, skakały na trampolinie, chodziły w tajemniczych labiryntach, na podwieszanych mostkach. Śmiech było słychać z basenów z barwnymi piłeczkami. Dzieci miały okazję aktywnie spożytkować swoją energię, ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową, orientację przestrzenną. Wspólna zabawa sprzyjała integracji wszystkich uczestników wycieczki. Były też zawody, zabawy z chustą, skoki w workach, a na koniec każdy dostał balonik z którego panie wyczarowały stworki, jakie chciały dzieci.

Czas spędzony w sali zabaw przyniósł wiele radości. Do szkoły wszyscy wrócili z uśmiechem na twarzy. Poniżej zdjęcia z naszej wycieczki.

Julita Lemiesz