10 grudnia 2010

Mam talent - konkurs

Już po raz trzeci odbył się w naszej szkole konkurs „Muzyczny Talent”, od tego roku pod nazwą „Konkurs Radosnej Piosenki”. W zmaganiach konkursowych mogli uczestniczyć uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej i I – III gimnazjum. Cieszył się on dużym zainteresowaniem w poprzednich latach, jednak w tym roku udział wzięli tylko uczniowie klasy IV, VI i I gim. Jury nie doceniło występu gimnazjalistów – zajęli III miejsce. Wielką radość przeżyli natomiast uczniowie klasy IV, którzy pierwszy raz wzięli udział w tym konkursie, a już pokonali starszych, zajmując II miejsce. Zaprezentowali się w piosence ,,Noś dobre ciuchy” i „Autostop” Główną nagrodę zgarnęli szóstoklasiści za wykonanie piosenki ,,Monika dziewczyna ratownika”.