Osiągnięcia  w roku szkolnym 2009/2010

I semestr

Konkurs przedmiotowy z języka białoruskiego dla klas szkoły podstawowej.

Uczennice klasy VI- Pasiecznik Magdalena, Sojko Joanna, Szyrenos Patrycja zakwalifikowały się do rejonowego etapu Przedmiotowego Konkursu z Języka Białoruskiego.

Konkurs przedmiotowy z języka białoruskiego klas gimnazjalnych.

Uczennice- Karolina Taranta - II gim., Krystyna Barszczewska - II gim.

i Emilia Sawczuk - III gim. zakwalifikowały się do rejonowego etapu Przedmiotowego Konkursu z Języka Białoruskiego.

Konkurs przedmiotowy z matematyki dla klas szkoły podstawowej.

Uczniowie klasy VI - Joanna Sojko i Mateusz Lemiesz zakwalifikowali się do rejonowego etapu Przedmiotowego Konkursu z Matematyki.

Konkurs przedmiotowy z matematyki dla klas gimnazjalnych.

Uczniowie klasy III gimnazjum - Emilia Sawczuk i Dawid Drobnikowski zakwalifikowali się do rejonowego etapu Przedmiotowego Konkursu z Matematyki.

Konkurs kolędniczy dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i średnich Dekanatu Bielskiego.

Uczennice klasy IV - Andżelika Stepaniuk, Katarzyna Rogoza, Sara Lemiesz, Sonia Warchoł wzięły udział w VII Konkursie kolędniczym dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i średnich Dekanatu Bielskiego.

Uczniowie kl. III szkoły podstawowej wzięli udział w VII Konkursie kolędniczym dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i średnich Dekanatu Bielskiego.

Szkolny konkurs kolędniczy.

Uczennice kl. III szkoły podstawowej - Patrycja Mirończuk, Natalia Mironczuk, Marlena Krupa i Estera Drobnikowska zajęły I miejsce w Szkolnym konkursie kolędniczym.

Marlena, Justyna i Damian Dmitrukowie zajęli I miejsce w szkolnym konkursie kolędniczym w kategorii rodzinnej.

Trójgłos poetycki.

Uczennica kl. III szkoły podstawowej - Natalia Mirończuk zdobyła wyrożnienie w Trójgłosie poetyckim.

Biegi przełajowe - gimnazjum.

Uczennice klasy III gim.- Ewa Bańkowska, Katarzyna Breńko, Edyta Suchar, Paulina Cetra wzięły udział w zawodach powiatowych w biegach przełajowych.

Zawody w piłkę ręczną.

Dziewczęta z klasy III gim. zajęły III miejsce w powiatowych zawodach

w piłkę ręczną.

Chłopcy z klasy III gim. zajęli V miejsce w powiatowych zawodach w piłkę ręczną.

Biegi przełajowe - szkoła podstawowa.

Dziewczęta z klasy V wzięły udział w zawodach powiatowych

w biegach przełajowych.

Chłopcy z klasy V- Marcin Kopa, Aleksander Odzijewicz, Tomasz Rzepniewski, Waldemar Rogoza, Rafał Burak - wzięli udział w zawodach powiatowych w biegach przełajowych.

Chłopcy z klasy VI - Mateusz Wawreniuk, Łukasz Tomczuk, Kevin Warchoł, Kamil Burak - wzięli udział w zawodach powiatowych w biegach przełajowych.

Konkurs szkolny "Muzyczny talent".

Dziewczyny z klasy VI zajęły I miejsce w szkolnym konkursie

"Muzyczny talent"

Konkurs "Koledzy ze szkoły, znajomi z sąsiedztwa"

"Moje, Twoje, Nasze"

Uczeń klasy III gim.- Oskar Ciulkiewicz zajął I miejsce w ogólnopolskim konkursie "Koledzy ze szkoły, znajomi z sąsiedztwa"

oraz I miejsce w ogólnopolskim konkursie: "Moje, Twoje, Nasze".

Turniej piłki nożnej w Dubiczach Cerkiewnych

Chłopcy z klasy III gim. zajęli I miejsce w turnieju piłki nożnej

w Dubiczach Cerkiewnych

Konkurs krajoznawczy "POZNAJEMY OJCOWIZNĘ"