04/10/2014

Ślubowania klas I

W dniu 4  października 2014 r. miało miejsce ważne wydarzenie w życiu najmłodszych uczniów naszej szkoły. Do ślubowania przystąpili uczniowie szkoły podstawowej z dwóch równoległych klas – IA i IB. Ogółem do braci uczniowskiej zostało przyjętych 31 uczniów. Bohaterowie tej uroczystości przygotowali część artystyczną, gdzie recytowali wiersze, śpiewali piosenki w języku polskim, białoruskim i angielskim. Po występie pierwszoklasistów odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie ich na uczniów naszej szkoły.

Zaproszeni na tę okoliczność goście w osobach pana wójta Piotra Selwesiuka, przewodniczącego Rady Gminy – pana Aleksandra Klina i pracownika Urzędu Gminy – pani Marioli Kubajewskiej przybyli z upominkami, które wręczyli dzieciom na zakończenie uroczystości.

Było wspólne zdjęcie i słodki poczęstunek przy herbatce.

Ślubowanie klasy I gimnazjum, także odbyło się 4 października 2014 roku z udziałem zaproszonych gości, ale o godzinie 1200   Po ślubowaniu młodzież bawiła się wesoło na dyskotece.