12/11/2013

Wyjazd uczniów klasy I-III do Bielska Podlaskiego

12 listopada  37 dzieci, uczniów klasy I-III pod opieką wychowawców – p. Elżbiety  Ciulkiewicz, p. Ali Zinkiewicz  i p. Ireny Sacharewicz - uczestniczyło w wyjeździe do Bielska Podlaskiego.

Celem wyjazdu było obejrzenie sztuki teatralnej w Bielskim Domu Kultury „Kot w butach”. Przedstawienie zostało przygotowane na podstawie bajki Charles’a Perrault’a.  Spektakl przeplatany muzyką z wyjątkową scenografią i kostiumami przenosi widza w baśniową atmosferę. Przesłanie baśni to zwrócenie uwagi na znaczenie przyjaźni, szacunku i odpowiedzialności’ Humorystycznie potraktowane są perypetie tytułowego bohatera, któremu udaje się wyjść cało z opresji dzięki sprytowi i chęci niesienia pomocy innym.