14/02/2012

Walentynki

Dnia 14 lutego 2012r. odbyły się w naszej szkole Walentynki. Tradycją stało się już, że w Święto Zakochanych działa wyjątkowa „poczta walentynkowa”. Tydzień przed tym świętem, na szkolnym korytarzu zostaje ustawiona skrzynka na „walentynkowe listy”, która po tygodniu została wypełniona po brzegi listami miłosnymi.

Wybrani uczniowie klasy III Gimnazjum roznosili kartki walentynkowe oraz drobne upominki dla wszystkich uczniów szkoły (czyli 0-III SP, IV-VI SP oraz I-III G). Nauczyciele zostali obdarowani  różyczkami.

LITERACKI KONKURS WALENTYNKOWY

„Literacki Konkurs Walentynkowy”

W dniu 14.02.2012r. w naszej bibliotece odbył się „Literacki Konkurs Walentynkowy”. Zadania konkursowe nie były skomplikowane. Należało dopasować bohaterów literackich do podanych tytułów książek, wyjaśnić związki frazeologiczne związane z miłością i podać tytuły fragmentów wybranych utworów poetyckich. W konkursie nie było zwycięzców ani  przegranych, wszyscy otrzymali lizaki i punkty dodatnie z zachowania.

Karolina Sosna